Słowianie i ukryta historia Polski

   wersja do druku 
Powrót na stronę główną » Historia Słowian » Różne wyjaśnienia pochodzenia słowa "Słowianie" 
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o Słowianach i ukrytej historii Polski, podaj swój email:

M E N U:

Różne wyjaśnienia pochodzenia słowa "Słowianie"

Ustalenie pochodzenia nazwy Słowian ma duże znaczenie dla ustalenia naszej słowiańskiej historii i  współczesności. Nie jest obojętnym to, czy pochodzimy od sławy, słowa, Mieczy/Włady/Bole...sławów, Lacho-Wenedów, czy może, jak chcą przeinaczacze naszej historii, od … niewolników.


zobacz:

Słowianie / Sławianie, to ludzie Sławy · Słowianie to ludzie Słowa · Słowianie, to naród składajacy się głównie z osobników, których imiona kończa się na "sław" lub "sława" · Słowianie to lud pochodzący z Lacho-Wenetów · Słowianie to Skołoto-Wenedowie · Słowianie jako SloWeneti, czyli ci, którzy Szli od Wenetów · Słowianie to niewolnicy, bo ich nazwa pochodzi od ... angielskiego słowa "slave"

Nowy portal Wolnych Słowian i   Wolnych Polaków "Słowianie i  ukryta historia Polski" jest w  ciągłej rozbudowie. Zapraszam do lektury, część artykułów jest w  trakcie realizacji. Zapraszam wszystkich Wolnych Ludzi do udziału w  tym projekcie. Piszcie, fotografujcie, kręćcie filmy - opublikuję Wasze Dzieła związane z  losami naszych przodków z  waszym podpisem. Autor strony: Marian Nosal