Słowianie i ukryta historia Polski

   wersja do druku 
Strona glówna » Historia Lechii » Dziesięć dowodów na istnienie Lechii - artykuł jeszcze w redakcji 
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o Słowianach i ukrytej historii Polski, podaj swój email:

M E N U:

Dziesięć dowodów na istnienie Lechii. Artykuł w  procesie tworzenia, proszę jeszcze nie czytać :-)

W tym artykule omówię ważniejsze argumeny na istnienie Lechii przedchrześcijańskiej. Przy czym staję przed poważnym problemem, ponieważ w  świetle tego, co wiemy w  tej chwili istnienie Lechii jest oczywistością. Mimo to bezwładna machina nauki jeszcze się chwieje i  zanim to ostatecznie przyzna, minie być może wiele lat. Dlatego moje zadanie nie polega na udowodnieniu isnienia Lechii, ale raczej na udowodnieniu, że "wyprostowany młody, zdrowy człowiek nie ma garba". Poznajmy fakty, o  których w  szkole nam nie mówiono i  o których polskojęzyczne media antypolskie milczą jak grób. Zapraszam do lektury.

Przy czym dowody na istnienie Lęchii można podzielić na kilka grup:
1) Dowody na istnienie państwa, czy też raczej związku plemiennego o  nazwie "Lęchia" lub podobnej
2) Dowody na istnienie w  ogóle starożytnej kultury Słowian i  ich przodków
3) Dowody na istnienie władców Lechii, o  których wiemy z  kronik najwięcej
4) Dowody na starożytność języka Słowian
5) Dowody na istnienie grup nacisku, w  których interesie leżało fałszowanie historii Lęchii
6) I  wiele innych dowodów, na fakty związane z  istnieniem Lechii

Jak widać proces udowadniania istnienia Lęchii Przedchrześcijańskiej jest dość złożony.

I to wcale nie dlatego, że istnienie jej jest wątpliwe, ale dlatego, że przez 1000 lat, a  szczególnie w  ciągu ostatnich 300 lat fałszowano dowody i  intensywnie budowano teorie, które miały zaprzeczyć istnieniu Lechii.

Teorie te, jak na przykład teoria Kazimierza Godłowskiego o  wykluciu się Słowian z  bagien nadprypeckich dopiero około V wieku naszej ery, nie mają poparcia w  faktach naukowych, ale są dość efektowne i  dlatego stały się schematami myślenia osób słabiej wykształconych lub też wytresowanych do bycia antypolakami.


Marian Nosal
Warszawa, 18 marca 2017 roku

Literatura:
1) Youtube / Inne Medium
Czy Imperium Lechitów istniało naprawdę?


https://www.youtube.com/watch?v=Q4Qo3SZsAV0

zobacz:

Kronikarskie dowody na istnienie Lechii · Historyczne dowody na istnienie Lechii · Genetyczne dowody na istnienie Lechii · Lingwistyczne dowody na istnienie Lechii · Materialne dowody na istnienie Lechii

Nowy portal Wolnych Słowian i   Wolnych Polaków "Słowianie i  ukryta historia Polski" jest w  ciągłej rozbudowie. Zapraszam do lektury, część artykułów jest w  trakcie realizacji. Zapraszam wszystkich Wolnych Ludzi do udziału w  tym projekcie. Piszcie, fotografujcie, kręćcie filmy - opublikuję Wasze Dzieła związane z  losami naszych przodków z  waszym podpisem. Autor strony: Marian Nosal