Słowianie i ukryta historia Polski

   wersja do druku 
Powrót na stronę główną » Historia Polski » Nowa Historia Polski » Część 1 - Wstęp wraz z zarysem hipotezy o Zaklętej Śpiącej Królewnie 
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o Słowianach i ukrytej historii Polski, podaj swój email:

M E N U:
☼ Zapraszam też na Youtube: Słowianie i ukryta historia Polski - Część 1 - Wstęp wraz z zarysem hipotezy o Zaklętej Śpiącej Królewnie youtube.png oraz na Facebook: Słowianie i ukryta historia Polski - Część 1 - Wstęp wraz z zarysem hipotezy o Zaklętej Śpiącej Królewnie facebook.png Google+ Słowianie i ukryta historia Polski - Część 1 - Wstęp wraz z zarysem hipotezy o Zaklętej Śpiącej Królewnie google+.png
☼ Bardzo proszę o  wsparcie tego projektu… kliknij tutaj
☼ Krótki adres tego portalu, to: slowianie24.pl ☼

Część 1 - Wstęp wraz z  zarysem hipotezy o  Zaklętej Śpiącej Królewnie

W związku z  najnowszymi odkryciami genetyki historycznej, antropologii fizycznej, językoznawstwa i  innych nauk związanych z  historią, około 2010 roku zaczęła powstawać Nowa Historia Słowian. Nowa Historia Słowian zmieniła całkowicie spojrzenie na naszą słowiańską historię.

Z ludu prowincjonalnego pod każdym względem Prasłowianie i  Słowianie wrócili na należne sobie centralne, kulturo i  cywilizacyjno-twórcze miejsce w  historii ludów Euroazji i  całej ludzkości.

Co w  takim razie sądzić o  Polakach i  Polsce?

Czy lud żyjący w  genetycznym, kulturowym i  cywilizacyjnym centrum Słowiańszczyzny, naród który tyle dobrego starał się przynieść Europie, nadal mamy uważać za gorszy od Niemców, Francuzów, Anglików, Rzymian, Greków, Żydów, Rosjan i  wszystkich innych?

Do takiego myślenia jesteśmy przyzwyczajeni.

Do takiego myślenia przez ostatnie 1000, a  szczególnie przez ostatnie 200 lat starały się nas przyzwyczaić tak zwane "polskie elity intelektualne", będące tak naprawdę wrogą nam agenturą obcych wpływów.

Ta samobójcza wrogość do samych siebie została osadzona w  naszych duszch oraz w  naszych umysłach przez wyspecjalizowany aparat antysłowiańskiej i  antypolskiej propagandy.

Skąd wzięła się ta propaganda i  jak ona działa napiszę dalej, trochę na ten temat napisałem już w  artykule Nowa Historia Słowian.

Można powiedzieć, że sami sobie jesteśmy winni, bo jako potomkowie naiwnych i  dobromyślnych Słowian, przyjęlismy tę wrogą nam propagandę.

Jak zwykle zachowaliśmy się niefrasobliwie i  zapomnieliśmy o  naszych słowiańskich, lechickich i  polskich korzeniach.

Teraz trzeba to odpracować i  zacząc myśleć po polsku.

W ogóle zacząć myśleć, a  nie tylko powtarzać różne niezgodne z  rzeczywistoscią historyczną głupstwa.

Z dotychczasowej logiki tego tekstu mogłoby może wynikać, że będę się użalał nad naszym złym losem.

Trochę tak, ale głównie chodzi tu o  pokazanie, że jesteśmy, jak Zaklęta Śpiąca Królewna, lub jak Rycerze Śpiący pod Giewontem i  że czas już wstać.

Są w  historii momenty aktywnosci i  momenty uśpienia, wypoczynku.

Może przez ten ostatni 1000 lat wypoczywaliśmy, aby nabrać sił?

Po słowiańsku takie epoki pozytywne i  mniej pozytywne można nazwać Nocą i  Dniem Swaroga.

A teraz zgodnie ze słowiańskim kalendarzem wchodzimy w  Świt Swaroga.

To brzmi optymistycznie i  jest.

Po tym wstępie wróćmy do początku i  zastanówmy się, jaki jest stan naszego kraju w  tej chwili?

Bo jeżeli z  naszej przeszłości do teraźniejszości wyszliśmy w  stanie dobrym, to znaczy, że temat jest zamknięty i  mógłbym ten artykuł takim wnioskiem zakończyć.

Jeżeli zaś stan Polski dobry nie jest, to zastanówmy się dlaczego i  podajmy propozycje naprawy.

Marian Nosal
Warszawa, 17 marca 2017

zobacz:

Zapraszam też na Youtube: Słowianie i ukryta historia Polski - Część 1 - Wstęp wraz z zarysem hipotezy o Zaklętej Śpiącej Królewnie youtube.png oraz na Facebook: Słowianie i ukryta historia Polski - Część 1 - Wstęp wraz z zarysem hipotezy o Zaklętej Śpiącej Królewnie facebook.png Google+ Słowianie i ukryta historia Polski - Część 1 - Wstęp wraz z zarysem hipotezy o Zaklętej Śpiącej Królewnie google+.png Nowy portal Wolnych Słowian i   Wolnych Polaków "Słowianie i  ukryta historia Polski" jest w  ciągłej rozbudowie. Zapraszam do lektury, część artykułów jest w  trakcie realizacji. Zapraszam wszystkich Wolnych Ludzi do udziału w  tym projekcie. Piszcie, fotografujcie, kręćcie filmy - opublikuję Wasze Dzieła związane z  losami naszych przodków z  waszym podpisem. Autor strony: Marian Nosal