Słowianie i ukryta historia Polski

   wersja do druku 
Powrót na stronę główną » Propaganda antypolska i antysłowiańska » Propaganda rosyjska » Rosjanie się nie chrzanią, biorą spadek po dziadkach R1a1a i mówią, że to jest tylko ich! 
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o Słowianach i ukrytej historii Polski, podaj swój email:

M E N U:
☼ Zapraszam też na Youtube: Słowianie i ukryta historia Polski - Rosjanie się nie chrzanią, biorą spadek po dziadkach R1a1a i mówią, że to jest tylko ich! youtube.png oraz na Facebook: Słowianie i ukryta historia Polski - Rosjanie się nie chrzanią, biorą spadek po dziadkach R1a1a i mówią, że to jest tylko ich! facebook.png Google+ Słowianie i ukryta historia Polski - Rosjanie się nie chrzanią, biorą spadek po dziadkach R1a1a i mówią, że to jest tylko ich! google+.png
☼ Bardzo proszę o  wsparcie tego projektu… kliknij tutaj
☼ Krótki adres tego portalu, to: slowianie24.pl ☼

Rosjanie się nie chrzanią, biorą spadek po dziadkach R1a1a i  mówią, że to jest tylko ich!

" Opublikowano 30 sierpnia 2017 przez Białczyński"

"Dzisiaj chcę wam pokazać w  jaki sposób Rosja buduje swój wielkorosyjski etnos. Myślicie, że oni wahają się i  kłócą o  swoją słowiańską starożytność tak jak Polacy, myślicie ze działa tam u  nich jakaś germańsko-katolicka V kolumna, która zaprzecza i  podważa cokolwiek?! Skądże – u  nich piszą o  tym autorytety naukowe i  do tego podkreślają że te starożytne korzenie są TYLKO i  WYŁĄCZNIE ICH – Rosjan – nie żadnych tam Polaczków!…"

Pod tym linkiem jest ciąg dalszy tego artykułu Czesława Białczyńskiego i  rosyjskie teksty oryginalne po angielsku i  rosyjsku:

bialczynski.pl/2017/08/30/rosjanie-sie-nie-chrzania-biora-spadek-po-dziadka-r1a1a-i-mowia-ze-to-jest-tylko-ich/


zobacz:

Zapraszam też na Youtube: Słowianie i ukryta historia Polski - Rosjanie się nie chrzanią, biorą spadek po dziadkach R1a1a i mówią, że to jest tylko ich! youtube.png oraz na Facebook: Słowianie i ukryta historia Polski - Rosjanie się nie chrzanią, biorą spadek po dziadkach R1a1a i mówią, że to jest tylko ich! facebook.png Google+ Słowianie i ukryta historia Polski - Rosjanie się nie chrzanią, biorą spadek po dziadkach R1a1a i mówią, że to jest tylko ich! google+.png Nowy portal Wolnych Słowian i   Wolnych Polaków "Słowianie i  ukryta historia Polski" jest w  ciągłej rozbudowie. Zapraszam do lektury, część artykułów jest w  trakcie realizacji. Zapraszam wszystkich Wolnych Ludzi do udziału w  tym projekcie. Piszcie, fotografujcie, kręćcie filmy - opublikuję Wasze Dzieła związane z  losami naszych przodków z  waszym podpisem. Autor strony: Marian Nosal