Słowianie i ukryta historia Polski

   wersja do druku 
Powrót na stronę główną » Ludzie: Polacy, Słowianie i inni Ważni Obywatele tej Ziemi » Profesor Tomasz Grzybowski o naszej obecności na ziemiach Polski już tysiecy lat !!! » My, naród niespecjalnie wybrany - wywiad z prof. Tomaszem Grzybowskim - ciekawy artykuł, mimo rasistowskiego tytułu, który ma sugerować, że my Polacy niczym się od innych nie różnimy. Dalej okazuje się, że to tylko chwyt propagandowy GW. 
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o Słowianach i ukrytej historii Polski, podaj swój email:

M E N U:
☼ Zapraszam też na Youtube: Słowianie i ukryta historia Polski - My, naród niespecjalnie wybrany - wywiad z prof. Tomaszem Grzybowskim - ciekawy artykuł, mimo rasistowskiego tytułu, który ma sugerować, że my Polacy niczym się od innych nie różnimy. Dalej okazuje się, że to tylko chwyt propagandowy GW. youtube.png oraz na Facebook: Słowianie i ukryta historia Polski - My, naród niespecjalnie wybrany - wywiad z prof. Tomaszem Grzybowskim - ciekawy artykuł, mimo rasistowskiego tytułu, który ma sugerować, że my Polacy niczym się od innych nie różnimy. Dalej okazuje się, że to tylko chwyt propagandowy GW. facebook.png Google+ Słowianie i ukryta historia Polski - My, naród niespecjalnie wybrany - wywiad z prof. Tomaszem Grzybowskim - ciekawy artykuł, mimo rasistowskiego tytułu, który ma sugerować, że my Polacy niczym się od innych nie różnimy. Dalej okazuje się, że to tylko chwyt propagandowy GW. google+.png
☼ Bardzo proszę o  wsparcie tego projektu… kliknij tutaj
☼ Krótki adres tego portalu, to: slowianie24.pl ☼

My, naród niespecjalnie wybrany - wywiad z  prof. Tomaszem Grzybowskim - ciekawy artykuł, mimo rasistowskiego tytułu, który ma sugerować, że my Polacy niczym się od innych nie różnimy. Dalej okazuje się, że to tylko chwyt propagandowy GW.

Profesor Tomasz Grzybowski o  odkryciach genetyki i  Tomasz Ulanowski, wyborcza.pl, 8 listopada 2016 | 13:37

Czytaj na:

wyborcza.pl/7,75400,20947430,my-narod-niespecjalnie-wybrany.html

A tu krótkie cytaty:

"…To jakie są te drobne różnice w  DNA Słowian i  Germanów?
- Przede wszystkim mamy trochę inną pulę chromosomów Y, czyli tych przekazywanych wyłącznie z  ojca na syna. Mężczyźni z  ludów słowiańsko- i  germańskojęzycznych są nosicielami różnych haplogrup. Jedne występują częściej u  nich, a  inne u  nas.
Na przykład?
- Haplogrupa R1a występuje kilka razy częściej w  Europie Wschodniej niż w  Zachodniej. W  Polsce nosicielami jednej z  jej podgrup, R1a-M458, jest aż 26 proc. mężczyzn. Oznacza to, że przeszło jedna czwarta Polaków 2-3 tys. lat temu miała wspólnego przodka.
Z kolei wśród Niemców dominuje R1b.
Jak odróżniamy się genetycznie od innych Słowian?
- Częstość występowania męskich haplogrup jest bardzo podobna w  Polsce, Czechach, na Słowacji i  zachodniej Białorusi. Słowianie Europy Południowej i  Wschodniej są odrobinę inni.
Jakie są różnice w  mitochondrialnym DNA - tym przekazywanym przez matkę dzieciom?
- Dla Europy Środkowej charakterystyczna jest haplogrupa U4a2a, która powstała ok. 6 tys. lat temu. Występuje ona u  wszystkich Słowian. W  Polsce obejmuje ok. 3-4 proc. populacji, a  u Niemców jest dziesięciokrotnie rzadsza. …"

Więc jednak statystycznie różnimy się od innych populacji!

A Germanie, jako powstali miedzy innymi ze Słowian, są po prostu do nas statystycznie PODOBNI, ale nie IDENTYCZNI.


zobacz:

Zapraszam też na Youtube: Słowianie i ukryta historia Polski - My, naród niespecjalnie wybrany - wywiad z prof. Tomaszem Grzybowskim - ciekawy artykuł, mimo rasistowskiego tytułu, który ma sugerować, że my Polacy niczym się od innych nie różnimy. Dalej okazuje się, że to tylko chwyt propagandowy GW. youtube.png oraz na Facebook: Słowianie i ukryta historia Polski - My, naród niespecjalnie wybrany - wywiad z prof. Tomaszem Grzybowskim - ciekawy artykuł, mimo rasistowskiego tytułu, który ma sugerować, że my Polacy niczym się od innych nie różnimy. Dalej okazuje się, że to tylko chwyt propagandowy GW. facebook.png Google+ Słowianie i ukryta historia Polski - My, naród niespecjalnie wybrany - wywiad z prof. Tomaszem Grzybowskim - ciekawy artykuł, mimo rasistowskiego tytułu, który ma sugerować, że my Polacy niczym się od innych nie różnimy. Dalej okazuje się, że to tylko chwyt propagandowy GW. google+.png Nowy portal Wolnych Słowian i   Wolnych Polaków "Słowianie i  ukryta historia Polski" jest w  ciągłej rozbudowie. Zapraszam do lektury, część artykułów jest w  trakcie realizacji. Zapraszam wszystkich Wolnych Ludzi do udziału w  tym projekcie. Piszcie, fotografujcie, kręćcie filmy - opublikuję Wasze Dzieła związane z  losami naszych przodków z  waszym podpisem. Autor strony: Marian Nosal