Słowianie i ukryta historia Polski

   wersja do druku 
Powrót na stronę główną » Wydarzenia polskie i słowiańskie » Ogólnopolski Zjazd Rodzimowierczy w Czarcim Chutorze k/Kampinosu(30.06- 02.07) 
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o Słowianach i ukrytej historii Polski, podaj swój email:

M E N U:
☼ Zapraszam też na Youtube: Słowianie i ukryta historia Polski - Ogólnopolski Zjazd Rodzimowierczy w Czarcim Chutorze k/Kampinosu(30.06- 02.07) youtube.png oraz na Facebook: Słowianie i ukryta historia Polski - Ogólnopolski Zjazd Rodzimowierczy w Czarcim Chutorze k/Kampinosu(30.06- 02.07) facebook.png Google+ Słowianie i ukryta historia Polski - Ogólnopolski Zjazd Rodzimowierczy w Czarcim Chutorze k/Kampinosu(30.06- 02.07) google+.png
☼ Bardzo proszę o  wsparcie tego projektu… kliknij tutaj
☼ Krótki adres tego portalu, to: slowianie24.pl ☼

Ogólnopolski Zjazd Rodzimowierczy w  Czarcim Chutorze k/Kampinosu(30.06- 02.07)

W serwisie BIALCZYNSKI.PL pojawiło sie zaproszenie na Ogólnopolski Zjazd Rodzimowierczy w  Czarcim Chutorze k/Kampinosu(30.06- 02.07).

"… Opublikowano 23 kwietnia 2017 przez Białczyński

Ogólnopolski Zjazd Rodzimowierczy w  2017 roku (zgodnie z  ustaleniami ostatniego OSR-u) odbędzie się w  terminie 30 czerwca – 2 lipca w  Czarcim Chutorze k/Kampinosu.
Koszt udziału w  zjeździe wstępnie przewidujemy w  granicach:
– 35 zł w  przedpłacie na konto;
– 45 zł płatne na miejscu.

Wszystkich rodzimowierców i  rodzimokulturowców, niezależnie od przynależności związkowych, jak również osoby niezrzeszone, serdecznie zapraszamy!

Zjazd ten jest otwarty i  publiczny, skierowany do wszystkich zainteresowanych udziałem w  nim wspólnot rodzimowierczych, bez względu na potencjalne reprezentowane przez te wspólnoty różnice światopoglądowe, jak również do wszystkich rodzimowierców nigdzie dotąd niezrzeszonych. Jednocześnie nie godzi on w  inne, podobne tego typu inicjatywy. Jego podstawowym celem jest przez otwartą i  publiczną dyskusję, wymianę spostrzeżeń oraz nowych wiadomości rodzimowierczych, zbliżyć do siebie wszelkich rodzimowierców i  reprezentowane przez nie wspólnoty...."
"
Więcej informacji na:
bialczynski.pl/2017/04/23/ogolnopolski-zjazd-rodzimowierczy-w-czarcim-chutorze-kkampinosu30-06-02-07/


zobacz:

Zapraszam też na Youtube: Słowianie i ukryta historia Polski - Ogólnopolski Zjazd Rodzimowierczy w Czarcim Chutorze k/Kampinosu(30.06- 02.07) youtube.png oraz na Facebook: Słowianie i ukryta historia Polski - Ogólnopolski Zjazd Rodzimowierczy w Czarcim Chutorze k/Kampinosu(30.06- 02.07) facebook.png Google+ Słowianie i ukryta historia Polski - Ogólnopolski Zjazd Rodzimowierczy w Czarcim Chutorze k/Kampinosu(30.06- 02.07) google+.png Nowy portal Wolnych Słowian i   Wolnych Polaków "Słowianie i  ukryta historia Polski" jest w  ciągłej rozbudowie. Zapraszam do lektury, część artykułów jest w  trakcie realizacji. Zapraszam wszystkich Wolnych Ludzi do udziału w  tym projekcie. Piszcie, fotografujcie, kręćcie filmy - opublikuję Wasze Dzieła związane z  losami naszych przodków z  waszym podpisem. Autor strony: Marian Nosal