Słowianie i ukryta historia Polski

   wersja do druku 
Powrót na stronę główną » Propaganda antypolska i antysłowiańska » Propaganda niemiecka » Czego boi się cenzura i propaganda niemiecka? 
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o Słowianach i ukrytej historii Polski, podaj swój email:

M E N U:
☼ Zapraszam też na Youtube: Słowianie i ukryta historia Polski - Czego boi się cenzura i propaganda niemiecka? youtube.png oraz na Facebook: Słowianie i ukryta historia Polski - Czego boi się cenzura i propaganda niemiecka? facebook.png Google+ Słowianie i ukryta historia Polski - Czego boi się cenzura i propaganda niemiecka? google+.png
☼ Bardzo proszę o  wsparcie tego projektu… kliknij tutaj
☼ Krótki adres tego portalu, to: slowianie24.pl ☼

"Czego boi się cenzura i  propaganda niemiecka?"

Artykuł na stronie Kroniki Historyczne świetnie ilustruje wielowiekowe i  zbrodnicze działanie propagandy niemieckiej.

"Nasza historia jest nam wymazywana systematycznie przez następnego odwiecznego wroga czyli Niemcy. Używają wielu metod od dezinformacji do zabójstwa.
Nasi współcześni historycy próbują odkłamywać naszą wspóczesną historią pisaną nam przez komunistów. Ale to jak budowanie domu od komina. Budowa domu jest jak nauczanie historii, najpierw muszą być silne fundamenty, a  potem cała reszta mury i  dach z  kominem.
Jest taka książka "Na tropach Słowian i  Żermanów" napisana pod pseudonimem Wojciech ze Starogrodu autora mjr Wojciecha Jedliny-Jacobsona (1885-1961)lekarza, pisarza, żołnierza i  patrioty wydana w  Edinburgh : Oliver and Boyd, 1944.
Pisze w  jaki sposób Niemcy na różne sposoby próbowali Polaków zniszczyć od manipulowania historią po zwykłe wynaradawianie. Przytoczę kilka przykładów z  tej ksiązki, aby pokazać jak Niemcy to robią i  jakich narzędzi do tego używają.
Manipulacje archeologiczne. Na str. 9 pisze o  fakcie zakazania prowadzenia badań archeologicznych na terenie Rzeszy przez prof. Józefa Kostrzewskiego, najwybitniejszego polskiego archeologa XX w. W  chwili wybuchu wojny Józef Kostrzewski miał 54 lata. Poszukiwany przez Gestapo za przedwojenne polemiki z  niemieckimi archeologami, ukrywał się w  różnych miejscach Generalnej Guberni pod zmienionym nazwiskiem Edmunda Bogdajewicza…"

Ciąg dalszy tekstu na stronie:

kronikihistoryczne.blogspot.com/2015/04/czego-boi-sie-cenzura-i-propaganda.html


zobacz:

Zapraszam też na Youtube: Słowianie i ukryta historia Polski - Czego boi się cenzura i propaganda niemiecka? youtube.png oraz na Facebook: Słowianie i ukryta historia Polski - Czego boi się cenzura i propaganda niemiecka? facebook.png Google+ Słowianie i ukryta historia Polski - Czego boi się cenzura i propaganda niemiecka? google+.png Nowy portal Wolnych Słowian i   Wolnych Polaków "Słowianie i  ukryta historia Polski" jest w  ciągłej rozbudowie. Zapraszam do lektury, część artykułów jest w  trakcie realizacji. Zapraszam wszystkich Wolnych Ludzi do udziału w  tym projekcie. Piszcie, fotografujcie, kręćcie filmy - opublikuję Wasze Dzieła związane z  losami naszych przodków z  waszym podpisem. Autor strony: Marian Nosal