Słowianie i ukryta historia Polski

   wersja do druku 
Powrót na stronę główną » Propaganda antypolska i antysłowiańska » Jak wyglądali Słowianie i z kim się krzyżowali namiętnie lub nie? 
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o Słowianach i ukrytej historii Polski, podaj swój email:

M E N U:
☼ Zapraszam też na Youtube: Słowianie i ukryta historia Polski - Jak wyglądali Słowianie i z kim się krzyżowali namiętnie lub nie? youtube.png oraz na Facebook: Słowianie i ukryta historia Polski - Jak wyglądali Słowianie i z kim się krzyżowali namiętnie lub nie? facebook.png Google+ Słowianie i ukryta historia Polski - Jak wyglądali Słowianie i z kim się krzyżowali namiętnie lub nie? google+.png
☼ Bardzo proszę o  wsparcie tego projektu… kliknij tutaj
☼ Krótki adres tego portalu, to: slowianie24.pl ☼

Jak wyglądali Słowianie i  z kim się krzyżowali namiętnie lub nie?

Bardzo fajny komentarz do promowania słowiańskiego rasowego "multi-kulti" zlinkowanego na dole artykułu ze strony www Słowianolubia (slowianolubia.blogspot.com).

Ja z  tym komentarzem w  pełni się solidaryzuję.
"Anonimowy" myśli trzeźwo i  logicznie, nie jest multi-kulti w  sferze rasy.

"Anonimowy14 czerwca 2014 01:45
Autor roztacza swoją wizję Słowian jako kolorowej mieszanki genów z  wielu różnych kultur i  grup językowych (nie ma mowy o  rasach). Jakby zlękniony swoja wizją od razu wypatruje nadciagających rasistów. Naprawdę dobre musi mieć zdanie o  Słowianach! Całe szczęście, że o  nazistach i  o homofobach nie wspomniał.
Wywołany do tablicy przyszedł Słowianin dumny ze swojej rasy i  kultury (którego autor z  pewnością nazwałby rasistą, niech mu będzie, że tak) sprostować kilka przekłamań.
Wygląd Słowian wszędzie opisywany był tak samo: rośli i  silni, o  jasnych włosach, słomianych, złotych lub rudych, często niebieskich oczach i  jasnej cerze. Przypisywano im takie cechy charakteru jak męstwo, waleczność, zapalczywość ale i  kłótliwość. W  średniowieczu nie bylismy stadem mieszańców. Obecnie też jesteśmy jedną z  najbardziej homogenicznych grup etnicznych w  Europie, co jasno pokazały badania genetyczne. Tu przodują zwłaszcza.. Polacy. Jesteśmy bardziej czyści etnicznie niż Skandynawowie. Oczywiście od tej zasady są wyjątki jak np. Bułgarzy.
Być może autora napawa to wstrętem, ale ja jestem dumny ze swojego pochodzenia.
Pozdrawiam."
---
slowianolubia.blogspot.com/2014/05/zapomniane-zroda-x-rasa-i-wyglad-sowian.html

Zapraszam też na Youtube: Słowianie i ukryta historia Polski - Jak wyglądali Słowianie i z kim się krzyżowali namiętnie lub nie? youtube.png oraz na Facebook: Słowianie i ukryta historia Polski - Jak wyglądali Słowianie i z kim się krzyżowali namiętnie lub nie? facebook.png Google+ Słowianie i ukryta historia Polski - Jak wyglądali Słowianie i z kim się krzyżowali namiętnie lub nie? google+.png Nowy portal Wolnych Słowian i   Wolnych Polaków "Słowianie i  ukryta historia Polski" jest w  ciągłej rozbudowie. Zapraszam do lektury, część artykułów jest w  trakcie realizacji. Zapraszam wszystkich Wolnych Ludzi do udziału w  tym projekcie. Piszcie, fotografujcie, kręćcie filmy - opublikuję Wasze Dzieła związane z  losami naszych przodków z  waszym podpisem. Autor strony: Marian Nosal