Słowianie i ukryta historia Polski

   wersja do druku 
Powrót na stronę główną » Miejsca słowiańskie i polskie » Polskie Miejsca Mocy i Wiary Przyrody » Radunia 
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o Słowianach i ukrytej historii Polski, podaj swój email:

M E N U:
☼ Zapraszam też na Youtube: Słowianie i ukryta historia Polski - Radunia youtube.png oraz na Facebook: Słowianie i ukryta historia Polski - Radunia facebook.png Google+ Słowianie i ukryta historia Polski - Radunia google+.png
☼ Bardzo proszę o  wsparcie tego projektu… kliknij tutaj
☼ Krótki adres tego portalu, to: slowianie24.pl ☼

Radunia

Ach Radunia…

Ślęża i Rdunia (z lewej strony) widziane z drogi Kłodzko -Wrocław 14 VIII 2017
Ślęża i Rdunia (z lewej strony) widziane z drogi Kłodzko -Wrocław 14 VIII 2017

Piękny, czysty, o  kobiecej, opiekuńczej energii szczyt w  masywie Ślęży.

Jedziesz 30 km na południowy zachód od Wrocławia do Sobótki i  Sulistrowiczek, dalej na przełęczy między Ślężą i  Radunią idziesz w  lewo i  jest super.

Najlepiej samemu spróbowac.

Intuicja powinna Cię zaprowadzic, ale jeżeli nie, to warto wiedzieć, że sam szczyt Radunii jest "chroniony" czarami jakichś miłych ludzi, którzy szlak niebieski rozdwoili, tak, ze można na sam szczyt nie trafić.

Prawdopodnie jest tak, ponieważ na szczycie nie zbudowano jeszcze żadnej kaplicy.

W pewnym miejscu, niedaleko od szczytu, kiedy wchodzimy z  lasu na drogę okrążającą szczyt należy pójść w  prawo, a  nie w  lewo i  odnaleźć prawą odnogę szlaku wiodącą stromo prosto na szczyt.

Tak zrobiłem w  lecie 2015, w  międzyczasie mogło się coś zmienić.

Jezeli pójdziesz w  lewo, po lewej, oficjalnej odnodze szlaku, to po miłym spacerze i  zastanawianiu się, gdzie jest ten szczyt Radunii wrócisz innym zejściem w  dół do wsi Sulistrowiczki.

Chyba, że po zabłądzeniu koło Wału Kultowego spotkasz miłego leśnika w  terenówce, który po chwili wachania pokaże Ci właściwą drogę.


zobacz:

Zapraszam też na Youtube: Słowianie i ukryta historia Polski - Radunia youtube.png oraz na Facebook: Słowianie i ukryta historia Polski - Radunia facebook.png Google+ Słowianie i ukryta historia Polski - Radunia google+.png Nowy portal Wolnych Słowian i   Wolnych Polaków "Słowianie i  ukryta historia Polski" jest w  ciągłej rozbudowie. Zapraszam do lektury, część artykułów jest w  trakcie realizacji. Zapraszam wszystkich Wolnych Ludzi do udziału w  tym projekcie. Piszcie, fotografujcie, kręćcie filmy - opublikuję Wasze Dzieła związane z  losami naszych przodków z  waszym podpisem. Autor strony: Marian Nosal