Słowianie i ukryta historia Polski

   wersja do druku 
Powrót na stronę główną » Historia Polski » Tomasz Bizoń o Historii Polski » Tomasz Bizoń o Kronice Wielkopolskiej 
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o Słowianach i ukrytej historii Polski, podaj swój email:

M E N U:
☼ Zapraszam też na Youtube: Słowianie i ukryta historia Polski - Tomasz Bizoń o Kronice Wielkopolskiej youtube.png oraz na Facebook: Słowianie i ukryta historia Polski - Tomasz Bizoń o Kronice Wielkopolskiej facebook.png Google+ Słowianie i ukryta historia Polski - Tomasz Bizoń o Kronice Wielkopolskiej google+.png
☼ Bardzo proszę o  wsparcie tego projektu… kliknij tutaj
☼ Krótki adres tego portalu, to: slowianie24.pl ☼

Tomasz Bizoń o  Kronice Wielkopolskiej

CZĘŚĆ 1


"Published on Feb 26, 2017
Masz dość zakłamywania historii Polski? Dowiedz się co na ten temat, mają do powiedzenia Polskie kroniki. Historia bez cenzury, dowiedz się prawdy na temat historii Polski, Imperium Lechii. Poznaj biblijne pochodzenie Polaków oraz ich pierwszych władców Lecha, Kraka i  Wandę. Dowiedz się co mówi na ten temat Kronika Wielkopolska autor biskup Boguchwał…"

https://www.youtube.com/watch?v=pRNEEDiPlvA

CZĘŚĆ 2


"Published on Mar 2, 2017
Historia Polski i  Lechii na podstawie kronik znacznie się różni od tego, co znamy ze szkoły, czy z  książek. Jeśli chcesz znać prawdę, to obejrzyj ten film i  poznaj historię bez cenzury, dowiedz się prawdy na temat Kazimierza Odnowiciela oraz Bolesława Śmiałego zgodną z  Kroniką Wielkopolską biskupa Boguchwała."

https://www.youtube.com/watch?v=vUYvmgABTgQ&index=34&list=PLsP58rgcROdGAjbYCk2zR1VHl\\D0pNunR4

CZĘŚĆ 3


"Published on Mar 4, 2017

Masz dość zakłamywania historii Polski? Dowiedz się co na ten temat, mają do powiedzenia Polskie kroniki. Historia bez cenzury, dowiedz się prawdy na temat historii Polski i  Lechii. Co zdziałał Bolesław Krzywousty Nord , Viking ? Poznaj jego Imperium Słowian. Dowiedz się co mówi na ten temat Kronika Wielkopolska autor biskup Boguchwał."

https://www.youtube.com/watch?v=sARjy320kWQ&index=33&list=PLsP58rgcROdGAjbYCk2zR1VHlD0pNunR4
zobacz:

Zapraszam też na Youtube: Słowianie i ukryta historia Polski - Tomasz Bizoń o Kronice Wielkopolskiej youtube.png oraz na Facebook: Słowianie i ukryta historia Polski - Tomasz Bizoń o Kronice Wielkopolskiej facebook.png Google+ Słowianie i ukryta historia Polski - Tomasz Bizoń o Kronice Wielkopolskiej google+.png Nowy portal Wolnych Słowian i   Wolnych Polaków "Słowianie i  ukryta historia Polski" jest w  ciągłej rozbudowie. Zapraszam do lektury, część artykułów jest w  trakcie realizacji. Zapraszam wszystkich Wolnych Ludzi do udziału w  tym projekcie. Piszcie, fotografujcie, kręćcie filmy - opublikuję Wasze Dzieła związane z  losami naszych przodków z  waszym podpisem. Autor strony: Marian Nosal