Słowianie i ukryta historia Polski

   wersja do druku 
Powrót na stronę główną » Historia Lechii » Wielka Lechia i niezbite nowe dowody na istnienie Imperium Lechitów, część 1 - film w przygotowaniu 
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o Słowianach i ukrytej historii Polski, podaj swój email:

M E N U:
☼ Zapraszam też na Youtube: Słowianie i ukryta historia Polski - Wielka Lechia i niezbite nowe dowody na istnienie Imperium Lechitów, część 1 - film w przygotowaniu youtube.png oraz na Facebook: Słowianie i ukryta historia Polski - Wielka Lechia i niezbite nowe dowody na istnienie Imperium Lechitów, część 1 - film w przygotowaniu facebook.png Google+ Słowianie i ukryta historia Polski - Wielka Lechia i niezbite nowe dowody na istnienie Imperium Lechitów, część 1 - film w przygotowaniu google+.png
☼ Bardzo proszę o  wsparcie tego projektu… kliknij tutaj
☼ Krótki adres tego portalu, to: slowianie24.pl ☼

Wielka Lechia i  niezbite nowe dowody na istnienie Imperium Lechitów, część 1 - film MarianNosalTV w  przygotowaniu

Istnieją dwa rozumienia pojęcia Wielkiej Lechii

a) Ściśle opisany historycznie kraj i  państwo, czy konfederacja ludów słowiańskich z  dokładnym podaniem dat, nazwisk i  innych faktów. (Tu wielkie pochwały i  podziękowania dla kronikarzy i  pana Janusza Bieszka za pojęcie trudu odzyskania tej historii !!!)

b) kraj i  państwo, czy konfederacja ludów słowiańskich, ale bez podawania ścisłych dat, nazwisk i  innych faktów historycznych, które są trudne, a  nawet często niemożliwe do weryfikacji naukowej.

O ile pierwsze podejście do Wielkiej Lechii jest trudniejsze do udowodnienia, a  łatwe do atakowania i  ciągłego wywoływania wątpliwości co do jej istnienia, o  tyle wersja b) jest już w  zasadzie przez naukę współczesną i  dawną na wiele sposobów pokazana i  udowodniona.

Jeżeli ktoś powie Wan, że podanie dokładnych danych historycznych jest konieczne dla uduwodnienia istnienia Wielkiej Lechii, to poproście go czy ją o  odpowiedzi na takie proste pytania jak:

- kto był prapradziadkiem Mieszka Pierwszego?
- jak nazywał się NAPRAWDĘ Mieszko Pierwszy. Bo przecież słowo Mieszko, zostało przyjęte umownie
- gdzie był ochrzczony Mieszko Pierwszy i  przez kogo?
- dlaczego Mieszko I  nie został uznany za świętego?
- gdzie był koronowany Bolesław WIelki?
- skąd pochodzili Piastowie?

Natychniast widać, że nauka nie ma odpowiedzi na te wydawałoby się proste pytania dotyczące historii Polski.
Więc dlaczego naukowcy wymagają tak dokładnej charakterystyki tego, co przed Polska było?
---
Typowo PROPAGANDOWO-EKONOMICZNY, a  nie rzeczowy charakter sporu o  Wielkż Lechię

---
Jakich argumentów używa się w  walce z  WIelką Lechią?
- odrzuca się najjbardziej ścisłe badania typu genetyki, czy antropologii fizycznej
- promuje się "osiągnięcia" rasistowskich "naukowców" niemieckich, hitlerowskich i  niestety polskich.
Rasizm ten polega na przyjęciu milczącego założenia, że Słowianie, a  szczególnie Polcy "zawsze byli gorsi".
Użycie wyników nauk ścisłych antylechicka propaganda nazywa rasizmem, zaś rasizm antypolaków i  antylechitów nazywa naukowością.
---

---
Kto atakuje koncepcję istnienia Wielkiej Lechii?
- Wszyscy - od prawa do lewa i  z góry w  dół, czyli prawica i  lewica oraz od "naukowców" do prymitywów.
Każdy z  nich ma trochę inne motywacje, ale tak naprawdę każdy służy obcej ideologii, a  często też agenturze.
---


zobacz:

Zapraszam też na Youtube: Słowianie i ukryta historia Polski - Wielka Lechia i niezbite nowe dowody na istnienie Imperium Lechitów, część 1 - film w przygotowaniu youtube.png oraz na Facebook: Słowianie i ukryta historia Polski - Wielka Lechia i niezbite nowe dowody na istnienie Imperium Lechitów, część 1 - film w przygotowaniu facebook.png Google+ Słowianie i ukryta historia Polski - Wielka Lechia i niezbite nowe dowody na istnienie Imperium Lechitów, część 1 - film w przygotowaniu google+.png Nowy portal Wolnych Słowian i   Wolnych Polaków "Słowianie i  ukryta historia Polski" jest w  ciągłej rozbudowie. Zapraszam do lektury, część artykułów jest w  trakcie realizacji. Zapraszam wszystkich Wolnych Ludzi do udziału w  tym projekcie. Piszcie, fotografujcie, kręćcie filmy - opublikuję Wasze Dzieła związane z  losami naszych przodków z  waszym podpisem. Autor strony: Marian Nosal