Słowianie i ukryta historia Polski

   wersja do druku 
Powrót na stronę główną » Historia Lechii » Turbosłowianie i Turbolechici, czyli baja o powstaniu Wielkiej Lechii i upadku Imperium Lechitów - film Mariana Nosala 
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o Słowianach i ukrytej historii Polski, podaj swój email:

M E N U:
☼ Zapraszam też na Youtube: Słowianie i ukryta historia Polski - Turbosłowianie i Turbolechici, czyli baja o powstaniu Wielkiej Lechii i upadku Imperium Lechitów - film Mariana Nosala youtube.png oraz na Facebook: Słowianie i ukryta historia Polski - Turbosłowianie i Turbolechici, czyli baja o powstaniu Wielkiej Lechii i upadku Imperium Lechitów - film Mariana Nosala facebook.png Google+ Słowianie i ukryta historia Polski - Turbosłowianie i Turbolechici, czyli baja o powstaniu Wielkiej Lechii i upadku Imperium Lechitów - film Mariana Nosala google+.png
☼ Bardzo proszę o  wsparcie tego projektu… kliknij tutaj
☼ Krótki adres tego portalu, to: slowianie24.pl ☼

Turbosłowianie i  Turbolechici, czyli baja o  powstaniu Wielkiej Lechii i  upadku Imperium Lechitów

Turbolechici, to słowo pełne energii i  pasji. I  takich właśnie ludzi definiuje. Powstało ono w  kręgach sterowanych przez antypolskie media obcokapitałowe i  miało działać nie tylko obraźliwie oraz stygmatyzująco, ale też miało być zaklęciem i  przeklęciem, które usunie ten patriotyczny, początkujący jeszcze wtedy, ruch z  powierzchni ziemi. Miało działać jak słowo "Żołnierze Wyklęci". Na szczęście, w  tym wypadku, odwrotnie niż z  Żołnierzami Wyklętymi było i  ten antypolski jad nie zadziałał. Turbolechici mają się dobrze, a  ich teorie ciągle otrzymują NAUKOWE DOWODY na ich prawdziwość. W  artykule tym i  w filmie przedstawię zarys historii, aktualny stan i  perspektywy rozwoju Ruchu Turbolechickiego, którego na własny użytek nazywam Narodem Turbolechitów, a  wkrótce myśle, że wszyscy będziemy go nazywać, jak kilka tysięcy lat temu Narodem Lechitów. Podam też w  zarysie NIEZBITE DOWODY na istnienie Wielkiej Lechii i  Niezwyciężonego Imperium Lechitów.


https://youtu.be/WWCd0lbk7Io

Najkrócej tytułowych Turbolechitów zdefiniowałbym, jako skrzyżowanie husarii lub Wojów Pancernych Bolesława WIelkiego właśnie z  Żołnierzami Wyklętymi.

Turbolechici mają siłę i  Moc tych pierwszych dwu formacji, a  także czystość ideową oraz patriotyzm Żołnierzy Wyklętych.

Naród Turbosłowiański powstał, podobnie, jak Armia Zołnierzy Wyklętych, bo po prostu nie było innego wyjścia.

Stan zakłamania naszego społeczeństwa w  sferze historii, ekonomii, polityki, a  szczególnie na styku tych pól, czyli w  propagandzie antypolskiej i  antysłowiańskiej jest już nie do zniesienia.

Dawniej w  takich sytuacjiach Polacy wywoływali Powstania Narodowe.

W których oczywiście najczęściej przegrywali.

Teraz są madrzejsi i  korzystając z  Internetu postanowili walczyć o  swoją Ojczyznę po prostu … mówiąc Prawdę.

Wydaje mi się, że Prawda, jako Oręż jest bardziej śmiertelna dla wrogów Polski, niż stosowane dawniej miecze, kopie, czy karabiny.

Prawda jest groźniejsza nawet niż nowoczesne bronie ABC, czy jeszcze nowsze bronie elektroniczno-biologiczne.

Współczesne zakłamanie społeczeństwa i  kolonizacja intelektualna i  ekonomiczna Polski jest możliwe tylko dzięki dwóm przyczynom:

1) dzięki potężnym nadwyżkom, produkcyjnym, które pozwalają nawet najbiedniejszym niewolnikom na życie w  pozorach dostatku

2) dzięki propagandzie, która tłumaczy, ze lepiej już być nie może

Więc po co się szarpać: przecież szczygieł w  klatce ma lepiej niż na wolności.

Jego średnia długość życia jest wyższa, a  jego oprawcy i  właściciele karmią go obficie.

Starają się też szczygłowi wcisnąć bajkę mówiącą, że ptaszki zawsze żyły w  klatkach i  nigdy nie tworzyły par, rodzin i  stad wolno szybujących po szerokim niebie.

Mówią też mu, ze szczygieł powinien mieć co najwyżej swoją klatkę, a  swoje zapędy artystyczne i  inne popędy może realizować spiewając właścicielom i  ciesząc ich oko swoim pięknym kolorowym ubarwieniem.

A tymczasem…

A tymczasem z  jednej strony zakłamuje się Dzieje Polski, a  z drugiej okrada się nas bezczelnie z  naszej własności.

Tak zwani Turbosłowianie, czyli Uczciwi Badacze Dziejów Ojczystych odkłamują tę pierwszą fałszywą opowieść.

Starają się przypomnieć Społeczeństwu, że jego Dzieje nie liczą 1000 lat, tylko co najmniej kilka tysięcy lat, a  Polacy byli zorganizowani w  przedpaństwowym, potężnym organiźmie, nazywanym przez naszych przodków i  sąsiadów Lechią, Wielką Lechią.

Jeden z  następnych filmów nakręcę własnie o  NIEZBITYCH DOWODACH na istnienie Wielkiej Lechii i  Imperium Lechitów.

Mój problem z  nakręceniem tego nowego filmu nie polega na trudności w  doborze i  małej iloci dowodów, ale w  ich NADMIARZE.

Dowodów naukowych na istnienie Lechii jest tak wiele, że problem polega raczej tylko na logicznym ich poukładaniu.

W tej chwili mam taki pomysł na uporządkowanie dowodów na istnienie Imperium Lechitów w  następujących punktach:

1) Dowody na CIĄGŁĄ obecność i  zamieszkiwanie Naszych Przodków na ZIemiach Polski od kilku tysięcy lat (co najmniej od 5-7 tysięcy lat, a  prawdopoddobnie jeszcze dłużej)

2) Dowody na CIĄGŁÓŚĆ NASZEJ SŁOWIAŃSKIEJ KULTURY i  NASZEGO JĘZYKA w  ciagu tych kilku tysięcy lat historii

3) Dowody na isttnienie wielkiego i  niezwycieżonego przez kilka tysięcy lat, organizmu społeczno-polityczno-militarnego, stworzonego przez Ludy Słowiańskie w  Europie, z  centrum najczęściej lokowanym na terenie Polski

4) Dowody na to, że praPaństwo to nazywało się Lechią właśnie, że tak Nazywali go zarówno Nasi Przodkowie - praPolacy-Lechici, jak i  ich biżsi i  dalsi Sąsiedzi. Co wiecej, zarówno Polacy, jak niektóre nauki (np. jezykoznawstwo) i  nasi sąsiedzi do dziś Lechię Lechią właśnie, w  pewnych kontekstach, nazywają.

Reszta artykułu zawarta jest w  filmie.

Marian Nosal
Warszawa, 25 czerwca 2018 roku

Literatura:
1) Dragomira Płońska
Zapomniana Lechia: Boją się nas (nadesłała Dragomira Płońska), Opublikowano 21 czerwca 2018
bialczynski.pl/2018/06/21/zapomniana-lechia-boja-sie-nas-dragomira/#more-86924


zobacz:


Zapraszam też na Youtube: Słowianie i ukryta historia Polski - Turbosłowianie i Turbolechici, czyli baja o powstaniu Wielkiej Lechii i upadku Imperium Lechitów - film Mariana Nosala youtube.png oraz na Facebook: Słowianie i ukryta historia Polski - Turbosłowianie i Turbolechici, czyli baja o powstaniu Wielkiej Lechii i upadku Imperium Lechitów - film Mariana Nosala facebook.png Google+ Słowianie i ukryta historia Polski - Turbosłowianie i Turbolechici, czyli baja o powstaniu Wielkiej Lechii i upadku Imperium Lechitów - film Mariana Nosala google+.png Nowy portal Wolnych Słowian i   Wolnych Polaków "Słowianie i  ukryta historia Polski" jest w  ciągłej rozbudowie. Zapraszam do lektury, część artykułów jest w  trakcie realizacji. Zapraszam wszystkich Wolnych Ludzi do udziału w  tym projekcie. Piszcie, fotografujcie, kręćcie filmy - opublikuję Wasze Dzieła związane z  losami naszych przodków z  waszym podpisem. Autor strony: Marian Nosal