Słowianie i ukryta historia Polski


Powrót na stronę główną » Ekonomia polska, słowiańska i światowa
☼ Zapraszam też na Youtube: Słowianie i ukryta historia Polski - Ekonomia polska, słowiańska i światowa youtube.png oraz na Facebook: Słowianie i ukryta historia Polski - Ekonomia polska, słowiańska i światowa facebook.png Google+ Słowianie i ukryta historia Polski - Ekonomia polska, słowiańska i światowa google+.png
☼ Jeżeli chcesz zobaczyć, jak wesprzeć ten projekt, kliknij tutaj
☼ Krótki adres tego portalu, to: slowianie24.pl ☼

Ekonomia polska, słowiańska i  światowa

Sfera materii jest podstawą dla istnienia narodu. Co prawda Duch jest ważniejszy, ale żeby miał on gdzie zamieszkać, naród musi przeżyć i  mieć minimum komfortu do swojego rozwoju.

"Zacznijmy myśleć o  naszej Słowiańskości w  końcu również w  kategoriach ekonomicznych, bo same idee, to stanowczo za mało!"

zobacz:

O ekonomii polskiej, czyli dlaczego musimy być zbankrutowani · Nowa Polska Szkoła Ekonomii Uczciwości · Nowa Polska Szkoła Ekonomii Uczciwości - film · Program Nowej Polskiej Szkoły Ekonomii Uczciwości · OGROMNE Zasoby Surowców Naturalnych Polski i kto chce je nam UKRAŚĆ? · !!! Polaku, PRZECZYTAJ TO I POSŁUCHAJ - O ukrywanym bogactwie Polski - Polaku, PRZECZYTAJ TO !!! · Niepłacenie podatków przez obce Polsce firmy konsekwencją i dalszym ciągiem polityki Mieszka Pierwszego · Niepłacenie podatków przez obce Polsce firmy konsekwencją i dalszym ciągiem polityki Mieszka Pierwszego - film MarianNosalTV · Reparacje wojenne od Niemiec · Krótka historia podatków na ziemiach polskich · Klasyczny europejski paradoks polsko-niemiecko-żydowski · Uczciwy pieniądz – wolność dla Polski, dobrobyt dla Polaków · Jak bankierzy podbili Polskę i świat - 4 XI 2016 · Banki komunalne testem wiarygodności władzy - 7 XI 2016 · O ingerencji agencji ratingowych w ekonomię Polski i innych państw a w efekcie w wolność i niezależność narodów - 13 I 2017 · PO oddała publiczne pieniądze zachodnim bankom · Prywatyzacja pieniądza wg Piotra Jankowskiego · Dochód Podstawowy · Piotr Jankowski w wywiadach Izabeli Litwin i innych · Pieniądz równoległy · Wielka Lechia, jak zmienić polską rzeczywistość ekonomiczną i polityczną - film Marian NosalTV (jeszcze w przygotowaniu)

Zapraszam też na Youtube: Słowianie i ukryta historia Polski - Ekonomia polska, słowiańska i światowa youtube.png oraz na Facebook: Słowianie i ukryta historia Polski - Ekonomia polska, słowiańska i światowa facebook.png Google+ Słowianie i ukryta historia Polski - Ekonomia polska, słowiańska i światowa google+.png Nowy portal Wolnych Słowian i   Wolnych Polaków "Słowianie i  ukryta historia Polski" jest w  ciągłej rozbudowie. Zapraszam do lektury, część artykułów jest w  trakcie realizacji. Zapraszam wszystkich Wolnych Ludzi do udziału w  tym projekcie. Piszcie, fotografujcie, kręćcie filmy - opublikuję Wasze Dzieła związane z  losami naszych przodków z  waszym podpisem. Autor strony: Marian Nosal


© Marian Nosal 2016, Czas generacji strony: 30.5 ms. Ostatnia aktualizacja: 2018-12-17 18:16